0 סל קניות

תנאי שימוש באתר

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, אולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
סקירה כללית
אנחנו שמחים שבחרתם לגלוש באתר של בד"צ ברכת אליהו (להלן: "האתר"). האתר מתופעל ע"י אריאל שיווק בד"צ (להלן" "המפעילה") אשר רשומה ברח' דרך השלום 189 בכרמיאל, 2199840. בכל האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" ו "שלנו" או שימוש בגוף שני רבים מתייחסים למפעילה. המפעילה מציע באתר זה, את כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה לך, המשתמש, בכפוף להסכמתך לכל התנאים, ההתניות, מדיניות והודעות כאמור כאן.
על ידי ביקור באתר שלנו ו / או רכישת משהו מאתנו, אתם מתייחסים ל"שירות" שלנו ומסכימים להיות מחויבים לתנאים הבאים ( "תנאי השירות", "תנאים"), לרבות אלה ותנאים נוספים ומדיניות שלהם קיית התייחסות במסמך זה ו / או זמינים על ידי קישור אליהם. תנאי והגבלות אלה חלים על כל משתמשי האתר, לרבות, ללא הגבלת משתמשים שנמצאים דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים, ו / או תורמים של תוכן.
 
אנא קרא את התנאים וההגבלות האלה בזהירות לפני גישה לאתר האינטרנט שלנו או שימוש בו. באמצעות גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים אלה של שירות. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אזי אינך רשאי להיכנס לאתר או להשתמש בכל שירות. אם תנאי השירות הללו נחשבים מבחינתך כהצעה בלבד, קבלתם מוגבלת באופן מפורש רק לתנאי השירות הללו.
 
כל התכונות או כלים חדשים אשר מתווספים לאתר גם כן יהיו כפופים לתנאי השירות. ניתן לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף חלק כלשהו של תנאי השירות הללו על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר שלנו. זוהי האחריות שלך כדי לבדוק בדף זה מעת לעת לשינויים. המשך השימוש שלך או גישה לאתר האינטרנט לאחר פרסום שינויים מהווה הסכמה לשינויים אלה.
האתר שלנו מתארח ב- Shopify Inc. אשר מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני באינטרנט, המאפשרת לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו.
 
סעיף 1 - תנאי חנות מקוונים
 
על ידי הסכמה לתנאים אלה של שירות, אתה מצהיר ומתחייב כי אינך קטין.
אתה לא יכול להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשה וכן אינך רשאי, בשימוש בשירות, לגרום להפרת חוק (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).
אסור לך להעביר כל תולעים או וירוסים או כל קוד אחר בעל אופי הרסני.
הפרה של אי אילו מהתנאים לעיל תביא לסיום מיידי של השירותים שלך.
 
סעיף 2 - תנאים כלליים
 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לתת שירות לכל אדם, מכל סיבה שהיא, בכל עת.
אתה מבין כי התוכן שנימסר על ידך (לא כולל את פרטי כרטיס האשראי), ניתן להעברה בלתי מוצפנת ולערב שידורים דרך רשתות שונות; ו/או שינויים כדי לעמוד ולהתאים לדרישות טכניות להתחברות לרשתות או מכשירים. למען הסר כל ספק פרטי כרטיס אשראי תמיד מוצפנים במהלך העברה על גבי רשתות.
אתה מסכים לא לשחזר, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל בכל חלק של השירות, השימוש בשירות, או גישה לשירות או כל קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא הרשאה מפורשת ובכתב על ידינו .
הכותרות בהסכם זה כלולים מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו על תנאים אלה.
 
סעיף 3 - הדיוק, השלמות וגם העיתוי של מידע
אנחנו לא אחראים אם המידע זמין באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק כמידע כללי בלבד, ואין להסתמך על או להשתמש כבסיס היחידי לקבלת החלטות ללא התייעצות ראשונית, מדויקת, שלמה יותר ומעודכנת במקורות מידע. כל הסתמכות על החומר באתר זה הוא על אחריותך בלבד.
אתר זה עלול להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני והוא מסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכנו של אתר זה בכל עת, אבל אין לנו כל התחייבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים כי האחריות היא שלך כדי לעקוב אחר שינויים לאתר שלנו.
 
סעיף 4 - שינויים בשירות / מחירים
מחירי המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
אנחנו לא יהיו אחראים כלפיך או כלפי כל צד שלישי בגין כל שינוי שינוי, מחיר, השעיה או הפסקה של השירות.
 
סעיף 5 - מוצרים או שירותים
מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באינטרנט באופן בלעדי דרך אתר האינטרנט. מוצרים אלה או שירותים עשויים להיות בכמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.
עשינו כל מאמץ להציג באופן מדויק ככל האפשר את התמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אולם בכל מקרה התצוגה נועדה לצורך המחשה ויתכנו שינויים במקרה המוצר הסופי.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אבל איננו מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם או אזור. אנו עשויים לממש זכות זו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את הכמויות של כל מוצרים או שירותים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור המוצר כפופים לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק שיווק כל מוצר בכל עת.
המוצרים המשווקים באתר מיוצרים ע"י ספקים חיצונים ולכן איננו מתחייבים לאיכות הסופית של מוצרים או שירותים, או מידע או כל חומר אחר שנרכש באם יש לך השגות עליו או שאינו עונה על הציפיות שלך. כמו כן איננו מתחייבים שכל בעיה שנובעת מתקלה במוצר תטופל ישירות על ידינו.
 
סעיף 6 - נכון פרטי חיוב וחשבון
 
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב להזמנה שביצעת באתר. אנו עשויים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שתשלחנה תחת אותו חשבון הלקוח, אותו כרטיס האשראי, ו / או הזמנות שמשתמשות באותה כתובת חיוב ו / או כתובת למשלוח. במקרה שאנחנו נבצע שינוי בהזמנה או נבטל הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי פנייה ישירה הדואר האלקטרוני ו / או כתובת חיוב / מספר טלפון שסופק בזמן שליחת ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות על פי שיקולינו הבלעדי שלנו, הניראות כאילו בוצעו על-ידי דילרים, משווקים או מפיצים.
אתה מסכים לספק מידע מדויק ועדכני עבור כל הרכישות שנעשו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן את החשבון שלך באופן מיידי או כל מידע אחר, לרבות כתובת הדוא"ל שלך כדי שנוכל להשלים עסקאות וליצור עמך קשר במידת הצורך.
לקבלת פרטים נוספים, עיין במדיניות החזרות שלנו.
 
סעיף 7 - כלים אופציונליים
אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שעליו אנו לא מפקחים ואין לנו כל שליטה בהם.
אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה "כמות שהוא" ו "לפי זמינות" ללא כל אחריות, מצגים או תנאי מכל סוג שהוא. אנו לא נישא באחריות כלשהי הנובעת משימושך בכלי של צד שלישי.
כל שימוש על-ידך של כלים אופציונליים המוצעים באמצעות האתר תלוי אך ורק על אחריותך ושיקולך ואתה צריך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם כלים אלו ניתנים על ידי צד שלישי.
אנו עשויים גם, בעתיד, להציע שירותים חדשים ו / או תכונות דרך האתר (כולל כלים ומשאבים חדשים).גם אלו יהיו כפופים לתנאים וההגבלות האלה.
 
סעיף 8 - קישורים לצדדים שלישיים
 
תוכן מסוים, מוצרים ושירותים זמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים מצד שלישי.
קישורים לצד שלישי באתר זה רשאי להורות לך לאתרי צד שלישי שאינם שייכים איתנו. אנחנו לא אחראים לבחינה או הערכת התוכן או דיוקו ואיננו מתחייבים לו. כמו כן אין לנו כל מחויבות או אחריות עבור כל חומר של צד שלישי או אתרי אינטרנט, או כל חומר אחרים, מוצרים או שירותים של צדדים שלישיים.
אנחנו לא נהיה אחראים לכל נזק או נזקים בקשר לרכישה או שימוש של סחורות, שירותים, משאבים, תוכן, או כל עסקאות אחרות שנעשו בקשר עם כל אתרי צד שלישי. אנא קרא היטב את המדיניות של הצד השלישי ושיטות עבודה וודא שאתה מבין אותם לפני ביצוע כל עסקה. תלונות, טענות, חששות, או שאלות לגבי מוצרים של ספקים חיצוניים יופנו אל הצד השלישי בלבד.
 
סעיף 9 - הערות המשתמש, משוב ופניות אחרות שתוגשנה
אם, לפי בקשתנו, תשלח משוב מסוים (כחלק ממבצע מכירות לדוגמא) או ללא בקשה מאתנו רעיונות יצירתיים, הצעות, תוכניות, או חומרים אחרים, בין אם באינטרנט, בדואר אלקטרוני, בדואר רגיל, או בכל דרך אחרת (להלן: "משוב"), אתה מסכים כי אנו עשויים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ולהשתמש בכל דרך אחרת ובכל מדיום בכל משוב שתעביר אלינו. בכל מצב אנו לא מחוייבים בשום מקרה (1) לשמור על סודיות המשוב (2) לשלם תגמול על משוב (3) להגיב למשוב.
אנו רשאים, אך לא מתחייבים, לפקח, לערוך או להסיר תוכן שיש לנו לקבוע על פי שיקול דעתנו הבלעדי שאינו חוקי, מעליב, מאיים, מוציא דיבה, משמיץ, פורנוגרפי, גס או מקומם או פוגע בקניין רוחני כלשהו של צד או תנאי השירות הללו .
אתה מסכים כי המשוב שלך לא יפר כל זכות של כל צד שלישי, לרבות זכויות יוצרים, סימני מסחר, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. כמו כן, אתה מסכים שהתגובות שלך לא תכלנה חומר המהווה לשון רע או בלתי חוקי, פוגעני או מגונה, או שהן מכילים וירוס מחשב או תוכנות זדוניות אחרות שיכול בכל דרך לפגוע בפעולתם התקינה של השירות או כל אתר שקשור אליו. אתה לא יכול להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שקרית, להתיימר להיות מישהו אחר מלבדך, או בכל דרך אחרת להטעות אותנו או צדדים שלישיים באשר למקור של המשוב. אתה אחראי באופן בלעדי ומלא לכל משוב ודיוקו. אין אנו לוקחים שום אחריות למשוב המתפרסם על ידך או כל צד שלישי.
 
סעיף 10 - מידע אישי
 
שליחת מידע אישי דרך האתר כפופה למדיניות הפרטיות שלנו כפי שמופיעה באתר.
 
סעיף 11 - טעויות, אי-דיוקים והשמטות
 
לפעמים יתכן כי מידע באתר שלנו או שירות מכיל שגיאות דפוס, אי-דיוקים או השמטות שעשויות להתייחס תיאורי מוצר, תמחור, מבצע, הצעות, דמי משלוח המוצר, זמני משלוח וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן טעויות, אי-דיוקים או השמטות ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם כל מידע הנמצאים בשירות או בכל אתר שקשור אליו אינו מדויק, בכל עת וללא הודעה מוקדמת (גם לאחר ששלחת את ההזמנה שלך) .
אין אנו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או על כל אתר שקשור אליו, כולל, וללא הגבלה, מידע אודות תמחור, למעט הנדרש על פי חוק. אין בכל עדכון או תאריך עידכון שמופיע בהקשר לשירות או על כל אתר שקשור אליו, כדי לקבוע שכל המידע בשירות או על כל אתר שקשור אליו השתנה או מעודכן.
 
שימושים אסורים - פרק 12
 
בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט את תנאי השירות, אתה מנוע מלהשתמש באתר או תוכנו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) על מנת לשדל אחרים לבצע או להשתתף בכל פעולות לא חוקיות; (ג) להפר כללים, חוקים, או תקנות כל בינלאומיות או מקומיות; (ד) להפר או לפגוע בזכויות הקניין הרוחני שלנו או את זכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) לגרום להטרדה, התעללות, עלבון, פגיעה, השמצה, דיבה, להפחיד, או להפלות על בסיס מין, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי, או נכות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) כדי להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני אשר יסולק או עשוי לשמש בכל דרך אשר ישפיעו על פונקציונליות השירות או בהפעלת השירות או של כל אתר שקשור אליו, או לאתרים אחרים, או באינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (ט) כדי לשלוח הודעות זבל (ספאם), לבצע כריית מידע (פישינג), להפנות לאתרים מזויפים (פארמינג), להתחזות, לסרוק, או לגרום לכל פעולה זדונית ; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; (יא) כדי להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר שקשור אליו, לאתרים אחרים, או דרך האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או כל אתר שקשור אליו עקב השימושים האסורים המצוינים לעיל.
 
סעיף 13 - הסרת אחריות; הגבלת חבות
 
איננו מבטיחים, מצהירים או מתחייבים כי השימוש שאתה עושה בשירות שלנו לא יופרע בשל כל סיבה, יהיה מדויק, מאובטח או נקי משגיאות.
אינם מתחייב כי התוצאות כתוצאה משימוש בשירות תהיינה מדויקות או אמינות.
אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לתקופות מוגבלות של זמן או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מראש.
אתה מסכים באופן מפורש כי השימוש שלך, או חוסר היכולת להשתמש בשירות הוא על אחריותך בלבד. השירות וכל המוצרים והשירותים שיועברו אליך באמצעות השירות הם (למעט כפי שצוין על ידינו) מסופקים כפי שהם (“as is”) ולפי זמינות (“as available”) לשימושך, ללא ייצוג, אחריות או תנאי מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל כל אחריות או תנאי בנוגע לסחירות, לאיכות הסחירה, התאמה למטרה, עמידות, תאור, ואי הפרת זכויות.
בשום מקרה אין לפרש כי אריאל שיווק בד"צ או בד"צ ברכת אליהו או מי מטעמן (דירקטורים, מנהלים, עובדים, חברות בנות, סוכנים, קבלנים, מתמחים, ספקים, נותני שירותים או בעלי רישיונות) תהיינה אחראיות לכל פגיעה, הפסד, תביעה, או כל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי מכל סוג שהוא, לרבות וללא הגבלה, אובדן רווחים, אובדן הכנסות, אובדן חסכונות, אובדן נתונים, עלויות ההחלפה, או כל נזק דומה, בין שהדבר מבוסס על חוזה, עוולה (כולל רשלנות), אחריות מפורשת או אחרת שנגרמו משימוש שלך בשירות או במוצרים כלשהם שנרכשו ע"י שימוש בשירות, או לכל טענה אחרת הקשורה בכל דרך בשימוש שאתה עושה בשירות או כל מוצר, כולל, אך לא רק, כל טעות או השמטה, או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שייגרמו כתוצאה משימוש בשירות או כל תוכן (או מוצר) שפורסם, שודר, או שזמין בכל דרך אחרת באמצעות השירות
 
סעיף 14 - שיפוי
 
אתה מסכים לשפות, להגן ולפצות אריאל שיוק בד"צ או בד"צ ברכת אליהו ביחד ו/או לחוד כולל שותפים, אנשי משרד, מנהלים, סוכנים, קבלנים, בעלי הרישיון, נותני שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים מפני כל תביעה על ידי כל צד שלישי לרבות שכר טרחת עורכי דין סביר, עקב או כתוצאה של הפרה של תנאי השירות הללו או מדיניות אחרת שהם מפנים אליה, או הפרה של חוק כלשהו או זכויות של צד שלישי.
 
סעיף 15 – הפרדה
 
במקרה שסעיף מתנאי השירות הללו או חלקו הוא יהיו מנוגדים ללשון החוק העדכנית או שאינו ניתן לאכיפה, אותו סעיף יופעל בכל זאת במידה המירבית המותרת על פי חוק, או במידת האכיפה האפשרית ללא קשר לשאר תנאי השימוש והשירות.
 
סעיף 16 – סיום התקשרות
 
החובות וההתחייבויות של הצדדים שהצטברו לפני תאריך סיום שנקבע יעמדו בתוקפן גם לאחר סיום הסכם זה לכל דבר ועניין.
תנאי השירות הללו תקפים עד שיגיעו לסיומם על-ידך או על ידינו. אתה רשאי לסיים תנאי השירות הללו בכל עת על ידי שליחת הודעה אלינו כי אתה כבר לא רוצה להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר אתה מפסיק את השימוש באתר שלנו.
אם על פי שיקול דעתנו הבלעדי כשלת, או שאנו חושדים שכשלת, לציית לכל תנאי או הוראה של תנאי השירות הללו, אנו רשאיים לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת ואתה תמשיך לשאת באחריות לכל הסכומים המגיעים עד וכולל למועד סיום; ו / או בהתאם עשוים למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או כל חלק מהם).
 
סעיף 17 - מלוא הסכם
 
מקרה של אי יכולת שלנו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאי השירות הללו אינו מהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאי השירות הללו וכל מדיניות או כללי פעולה שפורסמו על ידינו באתר זה או בהקשר לתנאי השירות מהווים את מלוא ההסכם וההבנה בינך לביננו ומסדירים את השימוש שלך בשירות, תוך שהם מבטלים כל הסכם קודם או מקביל, תקשורת והצעות, בין אם בעל פה או בכתב, בינך לבינינו (לרבות, אך לא רק, גרסה קודמת כלשהי של תנאי השירות).
כל אי בהירות בפרשנות של תנאי השירות הללו לא יתפרשו כנגדנו.
 
סעיף 18 – ברירת דין וסמכות שיפוט 
תנאי השירות הללו וכל הסכמים נפרדים לפיהם אנו מספקים לכם שירותים יוסדרו ויפורשו בהתאם לדיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון במחלקות מסורה בידי בתי המשפט בחיפה.
 
סעיף 19 - שינויים לתנאים והגבלות
ניתן לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף חלק כלשהו של תנאי השירות הללו על ידי פרסום עדכונים ושינויים לאתר שלנו. זוהי האחריות שלך כדי לבדוק את אתר האינטרנט שלנו מעת לעת שינויים. המשך השימוש שלך או גישה לאתר שלנו או בשירות לאחר פרסום שינויים תנאי השירות הללו מהווה הסכמה לשינויים אלה.
 
 
סעיף 20 - מידע ליצירת קשר
שאלות על תנאי השירות יש לשלוח אלינו לכתובת admin@birkat-eliyahu.com